Montavimo paslaugos

UAB „Santechprekyba“ teikia visas su santechnika ir jos montavimu susijusias paslaugas.

Tad pasirinkę UAB „Santechprekyba“ Jūs galite būti užtikrinti šių paslaugų kokybe:

  • Parengiame projektų sąmatas.
  • Profesionaliai suprojektuojame, kokybiškai sumontuojame optimaliausią santechnikos sistemą, atsižvelgiant į patalpų pobūdį.
  • Tiesiame vidaus ir lauko vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklus ir juos prižiūrime.
  • Įrengiame statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemas bei jas prižiūrime.
  • Naudojame tik kokybišką santechnikos įrangą ir prietaisus bei jais prekiaujame.
  • Siūlome platų prekių asortimentą, o patyrę specialistai padės sukomplektuoti, ir sumontuos pageidaujamas santechnikos sistemas.
  • Darbus atliekame įvairios paskirties objektuose, nepriklausomai nuo to, ar tai gyvenamosios, ar komercinės ir pramoninės patalpos.

Kaip viskas vyksta?

Statant ir įrenginėjant namus, labai svarbu, kad kiekviena detalė ir atliktas darbas būtų gerai suplanuotas nuo pat preliminarių išlaidų iki visiškai gyvenimui (ar kitai paskirčiai) paruošto objekto. Santechnikos sistema – viena svarbiausių bet kokio pastato dalių, todėl būtina, kad ji būtų ne tik tinkamai sumontuota, bet pirmiausia – tinkamai suprojektuota.

Tiesa, projektą ruošti paprasčiausia, kai jau žinoma, kaip bus išdėstyti kambariai, kur bus statoma visa reikalinga santechnika (pavyzdžiui plautuvė, vonia, unitazas ir kt.). O norint nepriekaištingo projekto ir tokio pat galutinio rezultato – šios technikos įsigijimu rekomenduojame pasirūpinti iš anksto. Svarbu labai tiksliai išmatuoti naująją techniką, numatytą vietą, nepamirštant atkreipti dėmesį ir į plytelių matmenis!

UAB „Santechprekyba“ specialistai parengs projektų sąmatą, patars kurias vandentiekio, nuotekų šalinimo sistemas, kitus santechnikos prietaisus pasirinkti. Ilgametė komandos narių patirtis leidžia sudaryti optimaliausią sistemos projektą, atsižvelgiant į visus svarbius veiksnius – patalpų, pastato erdvę, kambarių išplanavimą bei užsakovo poreikius.

Įmonės pagrindinis privalumas – paslaugų įvairiapusiškumas. Tai yra, mūsų specialistai ne tik atlieka montavimo ar remonto darbus, UAB „Santechprekyba“ prekiauja visa reikalinga santechnikos produkcija bei įranga, todėl gali pasiūlyti kokybiškus prietaisus už geriausią kainą.

Kalbant apie santechnikos sistemų įrengimą, specialistų kvalifikacija yra tokia pat svarbi, kaip ir įranga, kurios pagalba atliekami darbai. Mes dirbame su techniškai tvarkinga, naujausia įranga, montavimo darbai užtikrinami moderniais įrankiais. Visa technika (tiek naudojama montuojant, tiek ta, kurią montuojame) atitinka Europos lygio standartus.

paslaugos santechprekyba

Iškilo klausimų?

Susisiekite su mumis